Universālā Multidiag Pro+ 8 Pilnas Auto Kabeļi VD TCS CDP PRO OBD2 Bluetooth Auto Skeneri OBDII 2 Auto Kravas Testeri Diagnostikas Rīks

€51.38 €51.38 Bezmaksas Peļņu

Laipni lūgti manā veikalā!

Jaunu Ierodas tcs + 2014 R2 / 2015. gadam.R1

TCS CDP PRO Iezīmējiet: Ar Bluetooth Versija: 2015 R1(bez Keygen) 2014 R2(ar Keygen) Automobiļu ražotājs: Multi-automašīnas un Kravas Automašīnas Darbojas Sistēma: WinXP / Win7(32bite tikai) Nr. Plastmasas Kasti (Ja jums ir nepieciešams, plastmasas kasti, kas jums būtu jāmaksā papildus $10) TCS CDP Pilna Tulkot Valoda : angļu , Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Français, grieķu, Hollands, ungārijas, Itālijas, Norsk, poļu, rumāņu,krievu, Srpski, Suomen kieli, Svenska, Turcijas TCS CDP to, Kā Aktivizēt: 2014 R2(ar Keygen): CD, tur ir Keygen, jūs varat aktivizēt ar sevi, ja jums ir dažas problēmas, kas, jūs varat sazināties ar mums. 2015. gada R1( bez Keygen): CD, NAV Keygen, jums ir nepieciešams, lai nosūtītu aktivizācijas failu atpakaļ uz asv, lai aktivizētu par jums. Piezīme : Mums ir divas versijas par izvēles: 2015 R1( bez Keygen) un 2014. gadā, R2 (ar Keygen), Pls man pateikt kura versija, kuru vēlaties, kad jūs pasūtīt, Paldies. Ja Mēs nesaņem savu ziņu, mēs nosūtīsim 2014. gadā.R2 versija .

TCS CDP+ ir diagnostikas rīks, ko izmanto ar PC vai Pocket PC un TCS jaudīgu AUTOMAŠĪNU Diagnostikas programmatūru, padarot to par spēcīgu un elastīgu instrumentu visām transportlīdzekļu veikali, autoparku īpašniekiem, transportlīdzekļu testēšanu, ceļu dienestam, policijai un bruņotajiem spēkiem.

Programmatūra: 2014.02 Versija

TCS PRO+ par vieglās un Kravas automašīnas un Ģenērisko 3 in 1

TCS CDP Pro+, ir ātri un uzticami diagnostikas rīks, kas kalpo kā saikne starp transportlīdzekli un datoru. Tas darbojas gan veciem, gan jauniem transportlīdzekļiem.

Ar AUTOMAŠĪNĀM, jums ir iespēja veikt konkrētu zīmolu diagnostika, automobiļu un vieglo autofurgonu no 1988. gada. Kopā 47 dažādu marku. Ar KRAVAS programmatūras pakotni, jums ir iespēja veikt konkrētu zīmolu diagnostika, vieglo un smago kravas automobiļu, autobusu un piekabju no 1995. gada.

Kopā 37 dažādu zīmolu. Diagnostikas programmas VISPĀRĒJAIS ir paredzēti tiesību aktos, pamatojoties diagnostika, kas speciāli paredzēti emisiju saistītās kļūdas kodus. VISPĀRĒJS ir iekļauts automašīnas un KRAVAS AUTOMAŠĪNAS paketes.

Multiplexer funkciju, 2xHS VAR (ISO 11898-2), SW VAR (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL un (SPI, analog, jo, 5volt ārā).

SAVIENOTĀJS ar LED

Lai atrastu diagnostikas savienotājs, automašīnā ar vieglumu, pat ja tas atrodas tumšā un nepieejamas vietas. Atrašanās vieta un konstrukcija ļauj gaismas darboties pat tad, kad, izmantojot adaptera kabeli, lai transportlīdzekļi bez 16 pin diagnostikas ligzda

ĪPAŠĪBAS UN IEGUVUMI

Sarkanā saskarne (jaunu multidiag pro+ kvalitāte A)

USB vads(1,5 metru) DVD ( 2014-2software ) Jaunums!!!

LIDOJUMA PARAMETRU REĢISTRATORS

Ar lidojuma parametru funkciju, varat ierakstīt parametri reālajā laikā, kamēr jūs vadāt transportlīdzekli. Ierakstīšanas laikā, jūs varat, ar, un, nospiežot pogu, izceltu īpašo kļūdas, lai jūs varētu izpētīt konstatētas kļūdas vēlāk. CDP+ ir aprīkots ar iebūvēto atmiņu, tādējādi novēršot nepieciešamību līdzi datoru. Atmiņas grozā nav iekļauti iepakojumā .

MULTI KRĀSU INDIKATORS

Ar multi krāsu indikators par CDP+, jūs pilnībā varētu kontrolēt diagnostikas procesā. Dažādu krāsu un skaņu pārraida statusu un izvietošanu indikators, kas ļauj jums redzēt to no tālu. Piemēram, ja indikators vietnieki starp zilu un zaļā CDP+ ir komunikācija ar transportlīdzekļa vadības bloku.

SPRIEGUMA PĀRBAUDE

Kad CDP+ ir savienots ar transportlīdzekli, vienības pārbaudīs akumulatora spriegums transportlīdzekļa un automātiski pielāgo sevi transportlīdzekļa sprieguma līmeni, 12 vai 24 volti. Ja spriegums kļūst pārāk augsta vai pārāk zema, CDP+ brīdina ar skaņu un gaismu, un jums arī tiks paziņots, izmantojot akumulatora ikona mūsu diagnostikas programmatūru.

ŠASIJAS VIN NUMURU

Mūsu AUTOMAŠĪNĀM programmatūru, mums ir viedas funkcijas, kas ļauj nolasīt šasijas numuru no transportlīdzekļa, kas jūs vēlētos, lai diagnosticētu. Tas nodrošina, ka tiesības modeli un gadu tiek izvēlēta automātiski. Turklāt, dzinēja kods transportlīdzekļu, kas ir plaši pieejami tirgū, ir arī izvēlēta automātiski.

ISS

Inteliģentās Sistēmas Skenēšanu (SKS) skenē ar visas sistēmas, transportlīdzekļu un parāda kļūdas kodus, kas glabājas katra sistēmas. Tas ietaupa laiku, un jūs saņemsiet ātru pārskatu par faktisko stāvokli visā vagonā. Kad SKS ir pabeigta, jūs varat izvēlēties īpašu kontroles sistēmu, lai analizētu rezultātus arī turpmāk.

ISI

Inteliģentās Sistēmas Identifikācijas (ISI) identificē un izvēlas automātiski veida kontrolieris, kas ir uzstādīts transportlīdzeklī. Tas nodrošina, ka diagnostikas sesiju ir veikta pareizi, ar pareiziem parametriem, kā nepieciešams.

ZIŅOJUMU FUNKCIJA

Saskaņā ar šo funkciju cilnes, jums būs iespēja redzēt pielāgojumus un korekcijas, kas ir iespējams par konkrētu transportlīdzekli bez transportlīdzekļa tuvumā. Kopā ar palīdzības tekstus kā vadlīnijas, jūs varat plānot un efektīvi savu darbu, pat ar sarežģītām situācijām.

 • Apraksts
 • Recenzijas
 • Programmatūras Atjaunināšana: No
 • Aparatūras Versija: Viens tūkstotis četri simti divdesmit trīs
 • Zīmola Nosaukums: VD TCS CDP
 • Programmatūras Versija: Jaunākās
 • krāsa: 2015R3 ar kegen, 2015R1 bezmaksas aktivizēt, 2014R3 ar keygen, 2015.2 bezmaksas aktivizēt
 • Valodas: Angļu
 • Īpašas Pazīmes: Bluetooth
 • Vienuma Tips: Kods Lasītājiem & Scan Rīki

 • Iepakojuma Lielums: 30cm x 15cm x 10cm (11.81in x 5.91in x 3.94in)
 • Iepakojuma Svars: 1.5kg (3.31lb.)
 • Vienības Veids: gabals

It's a bit difficult to set up,but everything is fine.

 • 5 / 5

fungerade väldigt bra och extremt snabb leverans.

 • 5 / 5

goods come quickly, all super works. only shortcomings in small package. not have all machine adapter.

 • 5 / 5

All OK!!

 • 5 / 5

more заказала all super! thank you

 • 5 / 5
Uz augšu