BT578 RS232 bezvadu irxon vīriešu un sieviešu galvas vergu stacijas vispārējā sērijas Bluetooth adapteris

€32.61 €32.61 Bezmaksas Peļņu

Li Produkta īpašības un funkcijas

Galvenā funkcija šis produkts, ir nomainīt tradicionālās RS232 sērijas sakaru kabeļu, kabeļu seriālā porta pieslēgumu, bezvadu Bluetooth serial port savienojums, lai sasniegtu bezvadu sērijas komunikāciju. Šis produkts var tikt savienots ar izmantot jebkuru standarta RS232 sērijas ierīcēm, izmantojot DB9 interfeisu, un atbalsta Bluetooth komunikācijas funkciju SPP USB Bluetooth adapteris, portatīvo datoru, planšeti, mobilo telefonu, PDA un citas iekārtas, bezvadu sērijas komunikāciju.

- šis produkts iestrādāta Bluetooth sakaru protokolu programmatūru, kas atbalsta Bluetooth SPP. (Seriālā Porta Profils), nav draivera instalācijas, lai atbalstītu tās darba pievienoto ierīci var izmantot ar standarta RS232 seriālais ports dažādu ierīču.

Lietotājs nav nepieciešams, lai saprastu, profesionālās zināšanas par Bluetooth komunikācijas tehnoloģijas, lietotājiem, vai kopējo sērijas komunikāciju, seriālo kabeli, kas savienots ar tradicionālo un nav nekādas atšķirības, kabeļu sērijas, savienojumu izmantot no sērijas sakaru programmatūras vai sērijas sakaru kodu, var turpināt izmantot.

Šis produkts ir modernizētas versija BT5701. Lietderība modelis ir priekšrocības, ka utility modeļa priekšrocības viena mašīna ar vairākām funkcijām, lietderība modeli var izmantot, lai savieno galvas ierīces un māte galvu ierīci; utility modeli var izmantot kā Bluetooth vergu, un to var izmantot arī kā Bluetooth uzņēmēja.

Iebūvēts litija akumulators un uzlādes ķēde, ko var izmantot, bez ārējās barošanas avots. Ir divu veidu Class1 un Class2, atvērta telpa sakaru distance ir 100 metri un 10 metri.

- nodrošina komandu, lietotājs var pēc to pielietojuma vajadzības adapteris stop biti, paritāte, datu pārraides ātruma iestatījums, Bluetooth adaptera nosaukumu, master-slave loma., pāra savienojuma paroli izmaiņas, to pašreizējo stāvokli, kā arī var strādāt ar komandu vaicājumu adapteri.

Sniegt pārslēgtos starp vīriešu galvas un sieviešu galvas. Ja tas ir saistīts ar galvas ierīci, ieslēdziet F; ja ierīce ir izveidojusi savienojumu ar vecāku ierīci, ieslēdziet M.

Li Tirgus izveidi un Piemērošanu

Mērķis, izmantojot BT578 ir nomainīt sākotnējo sērijas kabeli, bet to, kā nomainīt, lietotājam būtu skaidrs plāns, pirms iegādāties produktu. Šeit ir daži tipiski BT578 programmas.

BT578 no mašīnas ar DB9 sērijas ostas savienots ar sērijas ierīces un Bluetooth piezīmju datori, USB, Bluetooth adapteri, Bluetooth Planšetdatoru, DATORU vai mobilo tālruni, piemēram, Bluetooth ierīces, ko izmanto kopā ar galvenās ierīces. Šis ir visbiežāk izmanto BT578. BT578 gaidīt Bluetooth meistars no mašīnas tikai, lai atrastu, kad galveno iekārtu atrast mašīna pēc pāra izveides pieprasījumu no galvenā ierīce, un galveno iekārtu, lai ievadītu pareizu paroli pārbaude no mašīnas sakritības (BT578 rūpnīcas noklusējuma pārī parole ir 0000), savienošana pārī ir pabeigta, galveno iekārtu tiks piešķirts Bluetooth Bluetooth virtuālo seriālo portu Nav. BT578, kas darbojas uz uzņēmējas ierīci, sērijas komunikāciju programmas, nepieciešams tikai, lai uzstādītu virtuālo seriālo portu, var sērijas komunikāciju ar BT578, un sērijas komunikāciju ar BT578 pievienots sērijas ierīce.

BT578 no mašīnas ar BT578 uzņēmēja pāriem. Pirmkārt, izmantojot AT komandu, a BT578 ir iestatīts uz uzņēmējas, tad uzņēmēja un saņēma divas sērijas seriālā kabeļa savienojuma no sākotnējā mašīnas, uzņēmējas jauda būs automātiski meklētu no mašīnas un iekārtas no pāra savienojums. Ja savienojums ir veiksmīgs, tā zilā gaisma uz uzņēmējas un vergu ir mainīts no zibspuldze, dubultā zibspuldze, un zaļā gaisma ir spilgta.

BT578 uzņēmēja Bluetooth no ierīces lietošanas. Pēc tam, kad uzņēmēja jauda būs turpināt meklēt Bluetooth ierīces apkārt un mēģināt saskaņot tā, ja apkārtējā Bluetooth ierīces atbildot uz BT578 pāra izveides pieprasījumu un izmantot to pašu pāri paroles, jūs varat pāris panākumus.

Li Galvenās specifikācijas parametriem

Izpildes standarts: Bluetooth SIG v2.0,

Bluetooth protokols: Bluetooth sērijas profils (SPP) ostas

Komunikācijas ātrums: 48009600192003840057600115200bps

Modulācija režīms: 2.4 G tiešās secības frekvenču lēciena (FHSS)

Sakaru attālums: Class2 produkts, 10 metri, Class1 produkts, 100 m (atklātā vietā)

• pārraides jauda: Class2 produktu 3dBm, Class1 produktu 20dBm

Saņem jutība: Class2 produktu -80dBm, Class1 produktu -86dBm

Darba strāva / pārī strāva: Class2 produkta 8/25mA, Class1 produktu 55/60mA

Lielums un svars: 78x34x16mm 29g (bez akumulatora)

Li Produktu iepakojumu sarakstu

BT578 sērijas Bluetooth adapteri a (Class2 līmenis)

DB9 māte māte adapteri

410mAh litija akumulators (iebūvēts)

220V-USB strāvas adapteris

USB strāvas padeve uzlādēšana, līnijas

Lietošanas rokasgrāmata

Sertifikāts un garantijas kartē

  • Apraksts
  • Recenzijas
  • Zīmola Nosaukums: MLLSE
  • Vienuma Tips: FM Raidītāji
  • Krāsa Nosaukums: Balts

  • Iepakojuma Lielums: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)
  • Vienības Veids: gabals

As expected. Product was packed very good. Next time I order on alibaba I will use a different transportation type.

  • 4 / 5
Uz augšu