5GAB blīvuma mērītājs 1.000-1.040 Silta jūras ūdens blīvuma mērītājs pievienots sāls ūdens Densitometers

€10.59 €10.59 Bezmaksas Peļņu

blīvuma mērītājs 1.000-1.040 Silta jūras ūdens blīvuma mērītājs pievienots sāls ūdens Densitometers 1.000-1.040 garums 26 cm

Stikla hidrometri izmantot

1 metrs peldošās sausa, pirms lietošanas ir jābūt pilnīgi jāiztīra , ( tīrīt ar ziepēm vai alkoholu )

2 Pēc tīrīšanas procesu pēc tam, kad tīru peldēt rādītājs, roku gravētas līnijas nevarat piedalīties indeksācija , ar rādītājpirkstu un īkšķi viegli jāveic sausā mēģenē top , un jābūt uzmanīgiem, lai krusta, lai iegūtu , būtu perpendikulāra veikt, lai novērstu bojājumus

3 ir piepildīta ar šķidrumu caurule labs, tā, lai tas neietekmētu lasījumi

4 maisīt šķidrums , un tā tālāk un pēc tam likvidēt peldošās burbuļi, kas peld maigi šķidruma skaitītājs , skaitītāja atklāšanas peldošā komata , tuvāko trīs punktus, peldēt,, lai būtu laba rādījumus uz menisks , citādi neprecīzi rādījumi

5, Lai redzētu, peldošās skaitītāju nolasīšanas metode, kā ar norādi "meniska malas lasot" peldēt vienā mazā zīmi ārpus otru, tiks izmantota " zem malas meniska lasījumā ." Attēls .

6 Kad šķidruma temperatūra un standarta temperatūras hidrometri pretrunā lasījumi būtu jālabo

7 konstatēts, indeksēšanas stāvoklī, papīru , stiklu plaisas , virsmas netīrumus pievienots, un to nevar atcelt, ja mērītājs, nekavējoties pārtrauciet pludiņiem .

Stikla hidrometri iecietību

1 peldošās skaitītājs nedrīkst pārsniegt maksimālo pieļaujamo kļūdu + / - sadalījums vērtību .

(2) stikla platums, ko mēra ar Valsts Standartu Birojs un Metroloģijas Birojs un Šanhajas rūpnīcas mēra pēc testa rūpnīcas , produktu ar sertifikātu .

Blīvuma mērītājs, standarta temperatūrā 20 ° C

Densitometer, izmantojot plašu , blīvumu, kas lielāks par 1000Kg/m3 's . Izmanto, lai noteiktu blīvumu, dažādas skābes, sāļi ūdens šķīdumā . E. g. risinājumi no sērskābes , slāpekļskābes, sālsskābes, un dažu neorganiskas vai organiskas skābes , bāzes, nātrija hidroksīds ( kaustiskā soda ) , kālija hidroksīda šķīduma , cinka hlorīda sāļu , piemēram, nātrija hlorīda šķīduma.

Blīvums mazāks nekā blīvuma noteikšanai 1000KG/m3 metanola, etanola, etilēteris risinājumu , kā arī benzīnu , petroleju , augu eļļas, šķidras, naftas ētera .

Izmanto: galvenokārt izmanto, alkohola mērītājs, pagrabu, specialitāte vienības un ķīmiskajām rūpnīcām . Vīna un spirta šķīdumu, lai noteiktu alkohola saturu no dažādiem pārtikas .

  • Apraksts
  • Recenzijas
  • Veids: Laboratorijas Šķidrums
  • Zīmola Nosaukums: Barry Gadsimtā
  • Modeļa Numurs: blīvuma mērītājs 1.000-1.040/ 1.000-1.060/1.000-1.400
  • DIY Piederumi: Santehnikas

  • Iepakojuma Lielums: 30cm x 8cm x 8cm (11.81in x 3.15in x 3.15in)
  • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
  • Vienības Veids: daudz (5 gab/daudz)
Uz augšu